Hakkımızda

Sevgili anne ve babalar,

Bir anaokulundan ya da bir etüt merkezinden birçok şey beklemek en doğal hakkınızdır. Çünkü çocuklarımız ve ihtiyaçları söz konusu ise bir öncelik sıralaması yoktur yaşamımızda.

Erken ve iyi verilen eğitim çok önemlidir. Tabiî ki şefkatli, sevgi dolu, iyilik dolu bir eğilimle. Oyun, beslenme, temizlik, sağlık da eğitimin ayrılmaz değerli parçalarıdır.

Bu bilinçle ve bu hizmet anlayışı ile üç yıldır yolumuza aynı titizlikle ve sürekli gelişerek devam etmekteyiz.

Bu bilinç bizim hizmet anlayışımızın temelini oluşturur

Altın çocuk Akademisi’nde çocuğunuzun bütün ihtiyaçlarının öncelik sırası aynıdır.

Her konunun, her dersin uzmanı, çocuğumuza en sevecen ve en doğru yöntemlerle yaklaşır.

Çocukların mutlu, sağlıklı, huzurlu olmalarına önem veren titiz ve profesyonel bir ekiple çalışmaktayız.

Biz okul öncesinde, gelişmekte olan çocuk zekâsını, kalıcı ve çarpıcı bir eğitimle donatarak oyun yoluyla hayata hazırlama ve aynı zamanda klasik anaokulu kalıplarından çıkarak çocukların doğuştan gelen yeteneklerini profesyonel eğitimciler desteğiyle fark ettirmek, geliştirmek ve yönlendirmek çabası içindeyiz.

Etüt merkezimizde ise eğitim alanında öncü bireysel farklılıkları gözeten bir kurum olarak geleceğin dünyasında lider olarak, yaşam boyu öğrenmeyi ilke edinmiş yetkin ve mutlu bireyler yetiştirmek, vazgeçilmez hedeflerimiz arasındadır.

Ezberden öte özümseyerek öğrenen, kendini bilgiyle donatmak yerine, bilgiyi kullanan, sosyal iletişim becerileri gelişmiş, farkındalık yaratabilen, kendini derinlemesine ifade edebilen bireyler yetiştirmek için özverili bir çalışma gerçekleştirmekteyiz.

.
En Üst